Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Akustyczne lato w parku

PROCHOWICE. Zapraszamy na „Akustyczne Lato w Parku”. Cykl czterech plenerowych, akustycznych koncertów w Parku Miejskim w Prochowicach. Koncerty odbywać się będą w lipcowe i sierpniowe weekendy. Na scenie, którą będzie kameralna pergola, swoją twórczość zaprezentują artyści z regionu i okolicy.

Akustyczne lato w parku

Celem realizacji projektu jest tworzenie warunków do prezentacji twórczości muzycznej lokalnych artystów, zachęcenie społeczności do uczestnictwa w różnorodnych formach aktywności, promowanie artystów, wspieranie rozwoju artystycznego i kulturalnego, zwiększanie dostępu do usług w zakresie partycypacji w kulturze, kreowanie atrakcyjnej oferty kulturalnej, promowanie walorów turystycznych i kulturowych regionu miasta i gminy Prochowce, jak również budowanie więzi i pozytywnych relacji społecznych poprzez uczestnictwo w koncertach organizowanych w ramach cyklu „Akustyczne Lato w Parku”.

W ramach „Akustycznego Lata w Parku” zagrają:

14.07 – Katarzyna Kurzawa, Marta Sochal-Matuszyk,

28.07 – Destiny,

4.08 – Gosia Pauka,

25.08 – Przyjaciele Dobrego Słowa

Na koncerty zapraszają: Burmistrz Miasta i Gminy Prochowice Alicja Sielicka, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nasza Gmina” w Prochowicach oraz Prochowicki Ośrodek Kultury i Sportu.

Realizacja zadania publicznego jest współfinansowana ze środków Powiatu Legnickiego.

Powiązane wpisy