Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Kreatywne lato w gminie Prochowice z atrakcjami

PROCHOWICE. Wakacje w gminie Prochowice nie są i nie będą nudne... W Kwiatkowicach zainaugurowano cykl warsztatów „Kreatywne Lato na Wsi”, które prowadzi pomysłodawczyni Karolina Milanowska( miejskie przedszkole w Prochowicach). Dzieci miały okazję tworzyć masy plastyczne z różnych produktów spożywczych i aromatów, a także bawić się na ścieżkach sensorycznych wykonanych z naturalnych materiałów takich jak ziarna, szyszki, piasek i kamienie.

Kreatywne lato w gminie Prochowice z atrakcjami

Warsztaty spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem najmłodszych, którzy aktywnie uczestniczyli w każdej z atrakcji.

Zajęcia odbywają się na świetlicach wiejskich we współpracy z Prochowickim Ośrodkiem Kultury i Sportu oraz pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prochowice.

W nadchodzących tygodniach dzieci będą mogły wziąć udział w kolejnych fascynujących zajęciach takich jak: eksperymenty chemiczne, wulkany, piasek kinetyczny, cossyolina i piankolona, a także tworzyć różnorodne masy plastyczne.

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w kreatywnych i pełnych wrażeń zajęciach!

Powiązane wpisy