Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

WysocoFest 2024: Esencja Kultury i Rozrywki już niebawem

ZŁOTORYJA. 18-21 lipca 2024 – Festiwal, który zmienia oblicze muzyczno-kulturalnych wydarzeń. WysocoFest to wyjątkowa, oddolna inicjatywa z pasją, która narodziła się z potrzeby stworzenia autentycznego, innowacyjnego wydarzenia dla osób pragnących czegoś więcej niż masowe imprezy. To esencjonalna przygoda, oferująca szeroką gamę atrakcji i  niezapomniane przeżycia pomiędzy Legnicą a Złotoryją, w malowniczej scenerii Wysocka, z widokiem na wygasłe wulkany...

WysocoFest 2024: Esencja Kultury i Rozrywki już niebawem

Dla kogo?
Festiwal skierowany jest do osób w każdym wieku, które cenią komfort, czas, wartościowe doświadczenia i autentyczną atmosferę. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, od miłośników przygód, po tych, którzy szukają chwili relaksu na łonie natury. Aspekt rozrywkowy imprezy to nie tylko wydarzenia na scenie. Na uczestników czeka wiele atrakcji, przemyślanych iprzygotowanych przez organizatorów.

Co się dzieje na WysocoFest?
Koncerty – WysocoFest to prawdziwa uczta dla miłośników muzyki. Na scenie zobaczymy artystów, takich jak Farben Lehre, Pudelsi, Gabriel Fleszar, a także zespoły 13 Drzew,
Radykalna Wieś, Indigo Child, Półcień, Niesamowita Sprawa, Konkubent, Stan Chaplin, Kilka Czułości, Ekhto, IKSY i Bałagan. Te koncerty przyciągną zwłaszcza tych, którzy chcą poszerzyć swoje muzyczne horyzonty.

Prelekcje – Fascynujące opowieści i sekrety Dolnego Śląska czekają na odkrycie. Krzysztof Krzyżanowski, niezależny dziennikarz i autor książek o dolnośląskich skarbach, podzieli się swoją wiedzą o tajemnicach regionu. Podróże z Pazurem zdradzą tajniki życia w ciągłej podróży, a Tadeusz Rybczyński opowie o swoich bushcraftowych przygodach. Czy nadal nie wiesz, gdzie jest złoty pociąg? Chcesz poznać podróżnicze wskazówki? Na WysocoFest prelegenci odpowiedzą na te i wiele innych pytań.

Warsztaty – Odkryj swoje pasje i rozwijaj umiejętności na warsztatach kreatywnych i sportowych. To idealne miejsce, aby nauczyć się nowych rzeczy, pobudzić wyobraźnię i aktywność fizyczną. każda sesja to unikalne doświadczenie, ale także dobra zabawa która dostarcza esencjonalnych przeżyć i oszczędza Twój czas oraz pieniądze.
Projekt Integracyjny – to coś więcej niż tylko spotkania, to seria aktywności, które pomagają nawiązywać trwałe relacje. Formuła projektu zawiera speed meetingi tematyczne, karty Deep Dive w wersji zaprojektowanej specjalnie na WysocoFest, wspólne śniadania, gry i malowanie muralu. Wszystko to wspiera budowanie społeczności i integrację. Dzięki współpracy z Arkadiuszem Wołkiem, autorem Fomo Podcast, projekt zyskuje nowy wymiar, umożliwiając głębokie i znaczące interakcje.

ChillTent – Zanurz się w spokoju strefy ChillTent. Oryginalne dekoracje, magiczne oświetlenie i zachody słońca z muzyką w tle tworzą niezapomniany klimat. Idealne miejsce na odpoczynek, inspirujące rozmowy i chwile relaksu w otoczeniu drzew.

Bieg Charytatywny BlowJogg – WysocoFest i Legnica Pokonuje Przeszkody szykują prawdziwą przeprawę. Pobiegnij 5 km, pokonaj przeszkody i przyczyń się do stworzenia
pracowni artystycznej dla młodzieży z jedynego w Polsce oddziału odwykowego dla nieletnich, który znajduje się w Lubiążu. To połączenie dobrej zabawy i szczytnego celu, które skierowane jest zarówno do amatorów jak i zawodowych biegaczy.

Pozostałe Atrakcje
WysocoFest to również wiele dodatkowych atrakcji, które umilą czas spędzony na festiwalu. Wśród nich, wieczorne imprezy przy ognisku. Dźwięki gitary i niekończące się rozmowy to Idealna okazja do nawiązywania relacji w oldschoolowej atmosferze. Resztę programu sprawdź na stronie wydarzenia: www.wysocofest.com w zakładce PROGRAM 2024

Dlaczego WysocoFest?
WysocoFest to odpowiedź na potrzebę innowacyjnych i kreatywnych wydarzeń w regionie. To miejsce, gdzie można naładować się pozytywną energią, odkryć nowe pasje i nawiązać wartościowe relacje. Festiwal stawia na integrację oraz esencjalizm oferując różnorodne atrakcje w krótkim czasie. To przestrzeń dla tych, którzy szukają autentycznych przeżyć i przygody, na WysocoFest każdy, niezależnie od wieku, może odnaleźć coś dla siebie.

Jak dołączyć?
Aby stać się częścią tego unikalnego projektu wystarczy kupić bilet i dołączyć do imprezy już 19 i 20 lipca w Wysocku. Festiwalowi towarzyszy pole campingowe, na które organizatorzy zapraszają już od 18 lipca.

Kup Bilety: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/126527/Wysocko/Festiwal+WysocoFest
Więcej informacji: www.wysocofest.com

Powiązane wpisy