Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Polsko-Czeski Rajd Pieszy „Po drodze z Interregiem” już 18 maja w Szklarskiej Porębie!

JAKUSZYCE. Województwo Dolnośląskie wraz z Centrum Rozwoju Regionalnego Republiki Czeskiej oraz czeskimi Krajami: Libereckim, Hradeckim i Pardubickim zapraszają do udziału w Polsko-Czeskim Rajdzie Pieszym „PO DRODZE Z INTERREGIEM”, który odbędzie się 18 maja na terenie Dolnośląskiego Centrum Sportu Polana Jakuszycka w urokliwej Szklarskiej Porębie.

Polsko-Czeski Rajd Pieszy „Po drodze z Interregiem” już 18 maja w Szklarskiej Porębie!

Rajd obejmować będzie 2 trasy do wyboru: dla rodzin z dziećmi oraz zapalonych piechurów. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają pakiet startowy, butelkę wody, lunchbox, dyplom oraz atrakcyjne gadżety. Po zakończeniu trasy zostanie zorganizowane integracyjne polsko-czeskie ognisko. A wszystko to zupełnie bezpłatnie!

Podczas rajdu będzie można się także zapoznać z ofertą turystyczną pogranicza polsko-czeskiego, dowiedzieć się, czym jest Interreg Czechy – Polska i jak korzystać z jego efektów. Dodatkowo przewidziano atrakcje dla całej rodziny, takie jak fotobudka, koło fortuny z nagrodami oraz kolorowanki i inne konkursy dla dzieci.

Na Rajd Pieszy obowiązują zapisy: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=9559

Liczba uczestników jest ograniczona tylko do 150 osób, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Biuro zawodów będzie czynne w godzinach 8:30-10:00, każdy uczestnik musi odebrać numer startowy oraz informator.