Ciężkie lanie zamiast fety (FOTO)

GŁOGÓW. W rozegranym w Głogowie meczu 2 kolejki Betclic 1 Ligi Chrobry przegrał z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza 0:4. Bolesna ligowa porażka w 600-setnym meczu Chrobrego na zapleczu ekstraklasy. Inna sprawa, że "Słonie" są wybitnie niewygodnym rywalem dla głogowian. Przed 10 laty Chrobry uległ Bruk Betowi Nieciecza 0:6 i jest to jedna z najwyższych porażek głogowian w 1 lidze...  Dzisiaj Chrobry poniósł 234 porażkę w historii 1-ligowych pojedynków. Żal !

Bruk -Bet Termalica Nieciecza wygrał drugi mecz i po dwóch kolejkach prowadzi w 1 lidze.

Przed meczem minutą ciszy uczczono pamięć Łukasza Kuczery tragicznie zmarłego(wypadek samochodowy na obwodnicy Wrocławia) byłego piłkarza głogowskiego klubu. Do przerwy bezbramkowy rmeis i dwie znakomite okazje Patryka MUCHY.