Olimpia o krok bliżej 1 ligi

PSZCZYNA. Rozegrano pierwsze mecze play off o awans do 1 ligi w siatkówce kobiet. Olimpia Jawor zmierzyła sie na wyjeździe z PLKS Pszczyna wygrywając 3:1. Tylko w pierwszym secie minimalne lepsze były gospodynie. Potem ton wydarzeniom na parkiecie nadawały jaworzanki deklasując rywalki w 4 secie.

Rewanż 7 kwietnia, ale trudno spodziewać się innego rozstrzygnięcia jak wygranej i awansu Olimpii. W sobotnich meczach play off zwycięstwa odniosły zespoły z czołowej czwórki na mecie sezonu zasadniczego grające dzisiaj  na wyjazdach...

TKS Tychy -  Polonia Świdnica 0:3 (16:25, 13:25, 18:25) stan rywalizacji 0:1
PLKS Pszczyna - Olimpia Jawor 1:3 (25:21, 18:25, 19:25, 12:25 )    0:1
Impel II Wrocław - Częstochowianka Częstochowa 1:3 (23:25, 25:23, 18:25, 24:26)    0:1
Sokół Radzionków - Silesia Volley Mysłowice 2:3 (25:18, 12:25, 21:25, 28:26, 6:15)   0:1