Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

dnilegnicy26

Spartakus blisko awansu do finałów MP

JAWOR. Jaworzanie, wicemistrzowie Dolnego Śląska, w siatkówce młodzików walczyli i na pewno pokazali się z jak najlepszej strony zajmując 3 miejsce w turnieju 1/4 MP młodzików rozgrywanego w Żorach na Górnym Śląsku. Jaworzanie w wyniku losowania trafili do bardzo silnej grupy, ale wstydu swoją postawą Jaworowi nie przynieśli. Można powiedzieć, że z tej siatkarskiej mąki wyrośnie dorodny bochen PlusLigowego chleba. Piotr ŚLIWKA został uznany najlepszym przyjmującym turnieju. 

Spartakus blisko awansu do finałów MP

Jaworzanie trafili do bardzo silnej grupy. W pierwszym meczu Spartakus Jawor niemalże spacerkiem ograł Delfina Darłowo 2:0 (8, 10). W drugim meczu decydującym o kolejności w podgrupie Spartakus po pięknej walce uległ drużynie Jastrzębski Węgiel 1:2 (16:25, 25:18,12:15). Drugie miejsce w podgrupie sprawiło iż podopieczni Marty Czyczerskiej w tzw. małym grupowym półfinale trafili na MMKS Kędzierzyn Koźle ulegając 1:2.

W niedzielę Spartakus walczył o 3 miejsce pokonując MKS Będzin 2:1. Do półfinałów MP awansował Jastrzębski Węgiel i MMKS Kędzierzyn Koźle.

Dodaj komentarz

Wyślij

Powiązane wpisy