Rezerwiści Kuźni wygrali (FOTO)

JAWOR. Coraz ciekawiej robi się w grupie IV legnickiej B-klasy. Pierwsze wiosenne punkty stracił Kroku Kwiatkowice remisując z dobrze spisująca się  drużyną z Golanki. W tej sytuacji  "rycerzami wiosny" jest Unia Rosochata, która do lidera z Kwiatkowic traci już tylko 6 punktów. Po lekkiej zadyszce na zwycięska drogę powróciły rezerwy Kuźni Jawor.

Rezerwy Kuźni Jawor pokonały  LKS Chełmiec. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 co usatysfakcjonowało zwycięzców. Bramki dla gospodarzy strzelili: Mariusz Suchecki (dwie), Maciej Kielman z rzutu karnego oraz Miłosz Tokarczyk. Natomiast dla drużyny przeciwnej dwie bramki zdobył Damian Szwaja w 43’ i 76 minucie.

Pierwsza połowa nie porwała widzów, w drugiej jednaj nastąpił zwrot akcji, a zawodnicy poczuli nutkę adrenaliny, gdy pierwsza piłka wpadła do bramki. Zaraz po zamianie stron rezerwiści Kuźni ruszyli do akcji. Przyjezdni zawodnicy z LKS Chełmiec dążyli do jak najmniejszej straty bramek oraz wyrównania wyników. Niestety na marne..
Kuźnia II Jawor zagrała w składzie: Krzysztof Szuber, Konrad Fiediurek, Maciej Kielman, Dawid Każarnowski, Patryk Gwiździał, Miłosz Tokarczyk, Marcin Dudek, Marcin Sasinowski, Kacper Nowak, Dariusz Szeliga, Mariusz Suchecki.