Rezerwy Miedzi na zwycięskiej ścieżce (FOTO)

LEGNICA. Po falstarcie w 3 lidze, rezerwiści Miedzi szybko się otrząsnęli i skasowali komplet punktów. Podopieczni trenera Radosława Belli w drugiej kolejce III ligi podejmowali u siebie Polonie Głubczyce. Legniczanie mimo odmłodzonego składu nie byli gościnni dla beniaminka i pokonali go 2:0.

Polonia Głubczyce w tym spotkaniu nie miała zbyt wiele do powiedzenia. Miedź ustalił wynik końcowy jeszcze przed przerwą. Najpierw po szybkiej akcji z 10 minuty do siatki rywali trafił Gardzielewicz. W 38 minucie gry na listę strzelców wpisał się debiutujący w barwach Miedzi Jan Januszek, który w miniony piątek dołączył do ekipy trenera Belli zamieniając Piasta Gliwice na Miedź II. Wynik już się nie zmienił, a Miedź zdobyła pierwszy komplet punktów w tym sezonie.

Miedź II Legnica – Polonia Głubczyce 2:0 (2:0)
Bramki: 10 Gardzielewicz, 34 Januszek.
Miedź Legnica: Smołuch - Chyła (35 Dyr), Miazga, Surmaj, Kaźmierczak - Gardzielewicz, Poręba, Zawisza (70 Piechowiak), Stachowski, Januszek ,(80 Kubań) - Tkacz (60 Krauz).

{gallery}galeria/sport/12-08-17-Miedz-II-Legnica-Polonia-Glubczyce-fot-ewa-jakubowska{/gallery}