2 liga futsalu: Bieniowice z emocjami (FOTO)

LEGNICA. Lider 2 ligi Raf Kop Bud z Bieniowic nie zwalnia tempa w wyścigu po awans do 1 dywizji Legnickiej Ligi halowej. W sobotnie wczesne popołudnie bieniowiczanie pokonali JxM Carpats 5:3 odnosząc piąte zwycięstwo w 6 kolejce i spokojnie, samodzielnie przewodzą ligowej stawce. Ale łatwo nie było. Rywale "siedzieli" na kontaktowym golu od początku drugiej połowy. Ale swój mecz przegrał nieoczekiwanie Flashnet i Raf Kop Bud jest samodzielnym liderem 2 ligi!

Bieniowiczanom z pewnością ułatwiło zadanie to iż dwóch zawodników rywali ujrzało czerwone kartki, chociaż owe podarowe 4 minuty grania w przewadze nie przyniosło upragnionego gola. Raf Kop Bud grał mocno nie skoncentrowany dwukrotnie celując w poprzeczkę i słupki. Nie trafiali także z wydłużonego karnego... Kilka kontr przeciwników w zasadzie powinno zakończyć się gole, ale jak widać szczęście zostało przy mimo wszystko lepszych w lidze.

Raf Kop Bud - JxM Carpats 5:3 (3:1)

K.Ceglarski, Galik, A.Ceglarski, Omański, Wroński - Ł. Zięba 2, K.Baran

BIENIOWICE: Stępień, Adrian Ceglarski, Krystian Ceglarski, Kasperowicz, Galik, Pazdro,Wroński, Komaniecki, Omański, Giedrojć.

JxM Carpats: Breś, Krzystzof baran, Grzegorz baran, Poparda, Forgiel, Zięba, Stemplowski, Olszanowski, Czuchta.