1 liga LLH: Wietrzak pokazał kły (FOTO)

LEGNICA. Legnicka Liga Halowa rozpala emocje coraz bardziej. 6 kolejka 1 ligi sprawiła iż w wychłodzonej hali przy ul.Lotniczej na moment zrobiło się bardzo, ale to bardzo gorąco. I rzecz nie w tym, że kawałek solidnego futsalu pokazali strażacy z FIRE pokonując 7:3 Fitness Piekary. Widownię rozpalił hit kolejki, czyli starcie eksmistrza Wietrzaka z typowanym do złota AutoElektrykiem. Wietrzak pokazał, że w tej drużynie futsalowego grania nikt nie zapomniał... Mimo przegrywania do przerwy, Wietrzak wygrał 4:2 i... wrócił do gry o mistrza.

Po niespełna kwadransie mistrzowiie z Wietrzaka przegrywali, a ich lider Arkadiusz Cymbalista bardziej myślał o zamrożeniu bólu pleców po twardym zderzeniu z Markiem Dudką niż o straszeniu Patryka Borka celnymi trafieniami. Nadzieja w serca kibiców Wietrzaka wróciła po kontaktowej bramce tuż przed końcem połowy. Zaraz po przerwie do remisu doprowadził Jaros. Chwilę potem Patryk Borek przepuścił piłkę między nogami po odegraniu jej przez Antosiewicza...

W końcówce Autoelektrycy przeważali mieli kilka dogodnych okazji doz dobycia gola, ale nie mieli tego dnia szczęścia.

6. kolejka 1. LLH:

FutbolCentrum - Inmir Legnickie Pole 6:1 (4:1)

Nikodem 2, Choma  2, Danaj, Serweciński  -  Plecety

Fitness Piekary - Fire 4:7 (3:3)

Wójcik – 2, Kowalski, Wojciechowski -  Szumański – 3, Wyżga – 2 Dominiak, Śliwiński

Auto-Elektryk - Wietrzak Team 2:4 (2:1)

E. Borek, Shkvarlo -  Kalicki, Jaros, samobójcza, Kanas

AutoElektryk: P.Bore, E.Borek, Plebianiak,Dudka,Dańczak,Trochanowski, Shkvarlo, Bober, Chodyga, Z. Antosiewcz.

Wietrzak: Łopaciński, Gwadera, Horbal, Durkalec,Opaluch, Cieśłak,Kanas, Cymbalista,Jaros, Wilczyński,Kalicki.

Po sobotniej kolejce w 1 lidze tylko jedno jest pewne: wciąż nie ma remisu w 1 lidze. Autoelektrycy prowadzą z 15 punktami, ale grupa pościgowa (Fire, Wietrzak, FutbolCentrum) ma co prawda na koncie 9 pkt i jeden mecz mniej.

{gallery}galeria/sport/13_01_18_Fire_fitnes-piekary_auto_elektryk_wietrzak_fot_BSlepecka{/gallery}