Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

grafiki na wydarzenie LSSE 06 202411

Gabriela Jednorał po 12 latach wróciła na tron

LEGNICA. Na stadionie w Centrum Sportu w Szamotułach odbyły się 52. Otwarte Mistrzostwa Polski w Ringo. Do rywalizacji podczas 52. Otwartych Mistrzostw Polski w Ringo, stanęło 12 klubów i 119 zawodników . Mistrzostwa okazały się wielkim powrotem do wyczynowego sportu legniczanki Gabrieli JEDNORAŁ z Legnickiego Towarzystwa Ringo, która w pięknym stylu wywalczyła złoto w kategorii otwartej kobiet pokonując Paulinę Latosiak z UKS Mogielnica i Martę Lejman z Victorii Miłki.   Popularna "Gabi" do kolekcji sukcesów dorzuciła złoto w dwójkach kobiet w parze z Moniką Wangryn. - Była to ciężka walka, nie tylko z dużo młodszymi zawodniczkami, ale przede wszystkim z samą sobą i ograniczeniami adekwatnymi do wieku...Po 12 latach przerwy udało mi się odzyskać tytuł Mistrzyni Polski i to podwójnie - powiedziała Gabriela JEDNORAŁ.

Dodajmy, że zloty medal w kategorii weteranów zdobył legniczanin Jan JÓŹWIK z LTR.

Gabriela Jednorał po 12 latach wróciła na tron

Gabriela JEDNORAŁ to bez wątpienia ikona polskiego ringo. Wielokrotna Mistrzyni Polski, ale także Europy i Świata, J Jej zdjęcie znalazło się m.in. w Encyklopedii Sportu, właśnie pod hasłem #RINGO.

Od ponad trzech lat dr Gabriela JEDNORAŁ zawodowo realizuje się w KGHM Polska Miedź zajmując się działaniami CSR, współpracując z samorządami, firmami, organizacjami pozarządowymi i instytucjami pomocowymi w ramach projektów prospołecznych.

Ma duży wkład w promocję zdrowia i zdrowego stylu życia, poprzez oryginalne projekty miedziowej firmy promujące aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie oraz walkę z używkami wśród różnych grup społecznych.

Gratulujemy! Czyżby nadchodziły złote czasy dla ringo w Zagłębiu Miedziowym i Legnicy?

Powiązane wpisy