Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Koleje Dolnośląskie na dłużej z Miedzią!

LEGNICA. Miedź przedłużyła współpracę o kolejny rok z największym lokalnym przewoźnikiem - Kolejami Dolnośląskimi. Logo firmy pojawi się m.in. na Stadionie Miejskim im. Orła Białego podczas meczów Betclic 1 Ligi oraz na rękawku koszulek meczowych młodych piłkarzy zielono-niebiesko-czerwonych, występujących w Centralnej Lidze Juniorów U15.

Koleje Dolnośląskie na dłużej z Miedzią!

Mające swoją siedzibę w Legnicy Koleje Dolnośląskie są wiodącym przewoźnikiem w naszym regionie, znanym z nowoczesnych rozwiązań. To stale rozwijająca się firma, licząca się z głosami swoich klientów i stawiająca na ich komfort w trakcie podróży. Wybór oferty samorządowego przewoźnika pozytywnie wpływa także na otaczające nas środowisko naturalne. Należy również podkreślić, iż KD są mocno zaangażowane w inicjatywy społeczne. Położenie legnickiego dworca w niedalekiej odległości od Stadionu Miejskiego im. Orła Białego pozwala licznym sympatykom futbolu sprawnie, komfortowo i bezpiecznie docierać na obiekt Miedzi i kibicować zielono-niebiesko-czerwonym.

Koleje Dolnośląskie podczas kilkunastu lat działalności zdążyły znacząco się rozwinąć, uzyskując liczne nagrody oraz wyróżnienia. Warto wspomnieć, że samorządowa spółka posiada ugruntowaną markę mecenasa sportu w regionie. Od wielu sezonów owocnie współpracuje również z Miedzią Legnica, a współdziałanie przynosi wzajemne korzyści. Decyzja o podpisaniu nowej umowy była więc naturalnym krokiem we wzorcowej kooperacji. Kolejowa firma w dalszym ciągu będzie wspierać zielono-niebiesko-czerwonych w walce o najwyższe cele.

W ramach nowej umowy logo KD będzie eksponowane na stadionie w Legnicy podczas domowych meczów  drużyny w Betclic 1 Lidze oraz na rękawku koszulek meczowych zespołu U-15 Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica, występującego w Centralnej Lidze Juniorów.

Pełna oferta Kolei Dolnośląskich dostępna jest na portalu kolejedolnoslaskie.pl

Powiązane wpisy