Zarański otworzył 2. ligę futsalu (FOTO)

LEGNICA. Od dwóch spotkań o mistrzostwo 2. ligi rozpoczęła się kolejna edycja Legnickiej Ligi Halowej. Pierwszego gola sezonu 2015/16 zdobył Szymon ZARAŃSKI zawodnik INMIRU Legnickie Pole. To właśnie Inmirowcy zainaugurowali 2-ligowy sezon pokonując w pierwszym meczu Flashnet Internet 7:4. Wspomniany Zarański zdobył 3 gole, Drozdowski 2, a Rosa i Piotr Wasilewski po jednym.

W drugim meczu ekipa Marka Szpyry Futbol.Legnica.pl pokonała Rehabilitację 3:1. Coach zespołu Marek Szpyra nie krył satysfakcji nie tylko z wygranej, ale i z tego, że w jego drużynie grają młodzi zawodnicy a jedynym "ligowym" graczem jest Gromala z Chojnowianki.

Jeżeli kto zastanawiał się czy Saller Team postara się o niespodziankę w pojedynku z Voss Automotive to żył tą nadzieją przez 20 minut. To wprawdzie sallerowcy objęli prowadzenie po celnym trafieniu Patryka Kalickiego, ale na przerwę w roli prowadzącego schodziła ekipa Vossa. W drugiej połowie rozpoczęła się egzekucja Sallera. Skończyło się na wygranej 8:3 po 4 golach Szumanskiego, 2 Sejuda i trafieniach Ogórka i Wyżgi. Na otarcie łez w końcówce meczu dwa gole zdobył Kamil Kalicki. - Trudno przez całe spotkanie prowadzić wyrównaną walkę, skoro my mieliśmy tylko jednego gracza na zmiany - spokojnie podsumował spotkanie Janusz HRECZANY.

{gallery}galeria/sport/05.12.15_Saller_Team_Voss_Automotive_Fot_Bozena_Slepecka{/gallery}