Puchar Europy w łucznictwie za nami (FOTO)

LEGNICA. Łucznicy zakończyli zmagania w I rundzie Pucharu Europy, które odbywały się w Legnicy. W klasyfikacji medalowej najlepiej wypadli Włosi, którzy zgarnęli 9 medali, w tym trzy indywidualnie i sześć w drużynie.

Co ciekawe w zawodach wzięła udział reprezentacja Polski i osobno kluby: Stella Kielce i SL Marymont, które zdobyły medale, ale nie liczyły się one dla klasyfikacji narodowej. W ten sposób Polska zajęła czwarte miejsce w klasyfikacji. Zdobyła trzy medale. Natomiast dodatkowa po jedynym krążku wywalczyły Stella i Marymont.

Medal na szyi zawiesiła legniczanka Katarzyna Szałańska, która w drużynie w łukach bloczkowych wywalczyła brąz.

{gallery}galeria/sport/29-04-17-puchar-europy-w-lucznictwie-fot-mariusz-witkowski{/gallery}