Juniorzy młodsi Siódemki na fali (FOTO)

LEGNICA. Po wczorajszej efektownej wygranej z CKS SMS Szczecin dzisiaj podopieczni Tomasza Górecznego rozbili MKS Brodnicę zapewniają sobie awans do 1/4 Mistrzostw Polski juniorów młodszych. Tylko pierwsze sekund meczu dawały brodniczanom nadzieję na dobry wynik. Ta nadzieja trwała dopóty na tablicy wyników widniał rezultat 1:1...

Od 20 minuty meczu legniczanie utrzymywali przewagę nad rywalem minimum 5 goli  a w końcówce spotkania dosłownie rozbili rywali. W 37 minucie przewaga wynosiła już 10 bramek i można było iść na kawę...

MSPR „Siódemka- Miedź” Legnica – MKS Brodnica 33:19 (14:8)

Siódemka : Gołębiowski Marcin, Styrcz Wojciech 6, Nowosielski Dominik 4, Paterek Paweł 6, Grabusiewicz Grzegorz 1, Klepinowski Kacper 1, Klimaszewski Michał 3, Glazer Dawid 1, Dekarz Dawid, Czarnecki Michał 1, Duda Bartosz 1, Glazer Adrian1, Szczepanek Kornel 2, Zając Michał 6
Trener:  Góreczny Tomasz

Brodnica: Żmudziński Patryk 1, Nasiadka Daniel 4, Kisielewicz Cezary 1 Kamiński Mikołaj 2, Kamiński Filip ,Płaski Mikołaj 9, Grenda Dariusz 1,Drumiński Szymon, Kusiński Bartosz, Ludwiczak Szymon 1, Jaworski Dominik, Domiśrowski Patryk

Trener: Kisielewicz Leszek

W drugim meczu Końskie pokonało Szczecin 31:27.

{gallery}galeria/sport/06-05-17-Siodemka-Miedz-Legnica-MKS-Brodnica-fot-ewa-jakubowska{/gallery}