Miłoradzice zatrzymały Albatrosa (FOTO)

KSIĘGINICE. Jedenastka Albatrosa Jaśkowice wciąż w sezonie 2017/18 zachowuje miano ekipy niepokonanej, ale drugi remis w meczu wyjazdowym z Unią Miłoradzice 1:1 sprawił iż podopieczni Edwarda Gromuła musieli opuścić fotel lidera I grupy legnickiej A-klasy. - Jechaliśmy jako lider więc remis nie powinien być sukcesem, ale z przebiegu gry szanujemy zdobyty punkt, bo Unia zaskoczyła nas bardzo dobrą grą i determinacją - powiedział Rafał Kanasiuk, obrońca i zarazem kierownik drużyny z Jaśkowic.

Z pewnością to niespodzianka biorąc pod uwagę iż Unia Miłoradzice grająca gościnnie na boisku w Księginicach do tej pory zdobyła zaledwie jeden punkt... Ale okazało się, że Unia gra lepiej niż przedstawia się jej punktowy dorobek. Po bezbramkowej pierwszej połowie, gospodarze objęli prowadzenie w 48 minucie i rozpoczął się pościg Albatrosa. - Mieliśmy kilka znakomitych sytuacji, ale gwoli sprawiedliwości jak przycisnęliśmy to Unia robiła fajne kontry. Kilka trudnych piłkę wybronił Michał Taczyński, a raz ja wybiłem piłkę z pustej bramki - dodał Rafał Kanasiuk.

Pościg Albatrosa zakończył się połowicznym sukcesem. W 85 minucie Rafał Stasiński przejął wybitą przez obrońców Unii piłkę i z ponad 2 metrów huknął idealnie w okienko bramki rywali. I tak Albatros uratował remis.

Unia Miłoradzice - Albatros Jaśkowice 1:1(0:0)

{gallery}galeria/sport/10_09_17_Unia_Miloradzice_Albatros_Jaskowice_Fot_Dariusz_Szymacha{/gallery}