SMK Lubin uległo wrocławianom (FOTO)

LUBIN. Wynikiem 60:80 zakończył się mecz koszykówki drugoligowych SMK Lubin i Gimbasket Wrocław. Choć przez cały prawie mecz nic na to nie wskazywało, to w ostatniej kwarcie lubinianie oddali zwycięstwo gościom. Po spotkaniu w szatni drużyna długo analizowała swoje błędy i szukała rozwiązań, które pomogą zdobyć zwycięstwo w kolejnym starciu na parkiecie.

- Pierwsze dwie kwarty to był mecz na styku. W trzeciej udało się odskoczyć na 9 punktów,a potem coś pękło. Wydaje się, że gdy w trzeciej kwarcie mieliśmy te 9 punktów była jeden kluczowy, gdy przeciwny zawodnik stał na linii. Sędzia odgwizdał w drugą stronę. Po tym poszły ich dwie akcja, a nam coś pękło w głowach. Wynik niekorzystny dla nas - mówił po spotkaniu Paweł Macowicz, kapitan lubińskiej drużyny.

Niedzielny mecz fanom koszykówki przysporzył sporo wrażeń. Jak podkreśla trener SMK, zawodnicy liczą na doping podczas każdego spotkania, bo gra toczy się wtedy lepiej. Zachęcamy wszystkich do udziału w spotkaniach lubinian pod koszem. Najbliższa okazja pojawi się 5 listopada w Lubinie w hali sportowej RCS przy ul. KEN.