Górnik fedruje gole i punkty (FOTO)

LUBIN. Piłkarze Górnika Lubin mocno weszli w ligowy sezon w grupie 1 legnickiej A-klasy. Po efektownej victorii w Parchowie (7:0) dzisiaj na swoim stadionie pokonali Victorię Siciny 6:2. Łukasz WINGERT w Parchowie zdobył trzy gole i dzisiaj powtórzył ten wynik otwierając po dwóch kolejkach klasyfikację snajperów A-klasy. A Górnik przewodzi ligowej stawce i tak ma trwać do końca sezonu...

Po meczu powiedzieli:

Przemysław CIELEWICZ, trener Górnika Lubin: - Wynik cieszy chociaż gra nie do końca. Nie jestem zadowolony z gry w pierwszej połowie- graliśmy trochę za statycznie i za nerwowo. Druga połowa pokazała jednak, że w drużynie jest potencjał i już dominowaliśmy na boisku. Straciliśmy dwie bramki w końcówce meczu po zmianie bramkarza. Młody gracz dostał siedem minut gry – gdzieś musi się zacząć ogrywać.

Tomasz Pytel -trener Victoria Siciny:  - Dzisiejszy mecz wyglądał nieco inaczej niż tydzień temu. Nie daliśmy rady ale gramy dalej. Myślę, że nadal jest w nas taki kryzys przygotowawczy i to trochę nas zabolało, ale pomału, pomału z meczu na mecz będziemy na pewno grać coraz lepiej.

Górnik Lubin- Victoria Siciny 6:2

Górnik:  Norbert Kołcz- 3, Łukasz Wingert-3 , Victoria: Lewandowski – 1; Jurkiewicz – 1

{gallery}galeria/sport/19_08_18_Gornik_Lubin_Victoria_Siciny_Fot_Dariusz_szymacha{/gallery}