Odra płynie do okręgówki (FOTO)

ŚCINAWA. Piłkarze Odra Ścinawa po serii udanych zimowych sparingów rozpoczęli marsz do klasy okręgowej. Pierwszą "ofiarą" ekipy Tomasza Wołocha padła jedenastka Relaksu Szklary Dolne. Tak grała grupa II legnickiej A-klasy.

Tomasz WOŁOCH, trener Ścinawy : –Założenia na dzisiejszy mecz to jak najdłużej utrzymywać się przy piłce, żeby jeszcze w tej początkowej fazie spotkań ,zaraz po  zakończeniu okresu przygotowawczego ,  jak najwięcej nad tym pracować , aby to poczucie piłki było jak najlepsze. Przeciwnik nie był wymagający – założenia więc były proste i banalne : utrzymywać się przy piłce jak najdłużej, konstruować ataki w bocznych sektorach , dużo gry atakiem pozycyjnym. I to dzisiaj wszystko konsekwentnie zawodnicy wykonywali, czego rezultatem jest wynik 9:0. W zasadzie można powiedzieć , że wynik meczu był już przesądzony po pierwszej połowie. Dlatego też wykorzystałem już w drugiej części spotkania wszystkie zmiany zawodników. Wyszedł z tego bardziej mecz kontrolny dla drużyny, ale to okazało się po pierwszej połowie – przeciwnik okazał się słaby . Po przerwie zimowej dużo zawodników po kontuzjach wróciło do zespołu. Dołączył do nas Paweł Pytlarz , Dawid Seta , Dawid Trawka. Z kontuzji wyleczył się Darek Wieprzowski i Przemysław Tadla. Przystępujemy wiec do tego sezony wzmocnieni. I dziś to było ewidentnie widać.

Odra Ścinawa - Relaks Szklary Dolne 9:0 (4:0)

Gole: Przemysław TADLA ( 16, 28, 41), Paweł Pytlarz 22, Jakub KRUK ( 70, 87,90), Dariusz Wieprzowski 57, Dawid Trawka 84.
Odra Ścinawa  Wójcik Damian, Cichuta Marcin (Maruciński Mariusz 46`), Lichwa Grzegorz, Seta Dawid, Mazur Michał ( Budzinski Kondrad 75`),  Wielgórka Sebastian(Cichuta Damian 46`), Pytlarz Paweł, Kruk Jakub, Smolny Damian ( Trawka Dawid 55`), Boguń Dawid (Wieprzowski Dariusz 46`), Tadla Przemysław  (Kupczyński Kamil 70`)
Relaks Szklary .:Blicharski Marcin, Horyczko  Piotr , Kwaśnica Kamil ( Czukiewski Daniel 85`), Ślęczek Damian, Mech Grzegorz, Bakacz Mateusz, Koreń Łukasz ( Kochmańsk Łukasz 55`), Blicharski Łukasz, Szkolnicki Marcin, Szafarz Krzysztof ( Stankiewicz Damian 70`), Surga Marek ( Piotrowski Oskar 80`)