Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

grafiki na wydarzenie LSSE 06 202411

Siatkarze Cuprum żądni zwycięstwa

LUBIN. W pierwszym meczu sezonu 2015/2016 PlusLigi siatkarze Cuprum Lubin ulegli na wyjeździe inżynierom z Warszawy 2:3. Dwa pierwsze sety zapisały się po stronie "miedziowych" i choć mogło się wydawać, że team Georghe Cretu zacznie sezon zwycięskimi trzema punktami siatkarze AZS Warszawa poderwali się do walki. I sprawdziło się przysłowie, że jak się nie wygra za trzy punkty to najczęściej się przegrywa... Ale to już historia. W sobotę Cuprum wita się z lubińską publicznością podejmując AZS Częstochowa. Częstochowianie w meczu inaugurującym sezon na swoim parkiecie ulegli Asseco Resovii Rzeszów 1:3. Ale to AZS wygrał pierwszego seta do 25.

W najbliższa sobotę 7 listopada 2015 lubińscy siatkarze mają okazję na zrehabilitowanie się swoim kibicom, bo właśnie w tym dniu podopieczni Gheorghe Cretu podejmą na własnym parkiecie AZS Częstochowa. Lubiński gwiazdozbiór siatkarski, którego siłę napędową z pewnością stanowić będą kadrowicze: Możdzonek, Łomacz czy najlepszy blokujący Mistrzostw Świata Niemiec Marcus Boehme powinni wejść od początku sezonu na właściwe tory. Zwłaszcza, że jak niesie wieść gminna podopieczni trenera Cretu celują w europejskie puchary.

Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00 w hali RCS-u ul. Odrodzenia w Lubinie.

Program II kolejki PlusLigi:

Cuprum Lubin – AZS Częstochowa (7.11, godz. 17)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Politechnika Warszawska
Łuczniczka Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom
Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn
PGE Skra Bełchatów – MKS Będzin
LOTOS Trefl Gdańsk – Effector Kielce
Asseco Resovia Rzeszów – BBTS Bielsko-Biała

Powiązane wpisy