Górnik Lubin - Zryw Kłębanowcie tylko remis (FOTO)

LUBIN. Górnik Lubin w dość osłabionym składzie zdołał zremisować z gośćmi z Kłębanowic w ramach 18. kolejki rozgrywek A klasy grupy II. Wynik 2:2 ustanowili jednak w większości gospodarze, bo Zryw Kłębanowice dostał prezent od Górnika w postaci jednej bramki samobójczej.

Przez pierwsze pół godziny goście prowadzili jedną bramką, którą na ich poczet strzelił zawodnik Górnika Maciej Kusztal. Już w 29 minucie wynik na 1:1 ustanowił Kamil Wuj. To również on był autorem drugiej bramki dla lubinian, którą zdobył w drugiej dodanej przez sędziego minucie. Dla gości drugiego gola strzelił Łukasz Akacki.

Spotkanie było trudne dla piłkarzy Górnika Lubin, bo w ich składzie zabrakło kilku ważnych zawodników.  - Nie idzie nam najgorzej biorąc pod uwagę skład, z jakim wyszliśmy. Brakuje nam pięciu podstawowych piłkarzy. Musieliśmy się posiłkować zawodnikami, którzy nie wyleczyli jeszcze kontuzji. Nie uczestniczyli w treningach kontrolnych, a to przekłada się od razu na ten mecz. Brakuje dziś z nami m.in. Stachury, bramkarza czy Krzyska Marczuka - mówił prezes zarządu ZZPD Górnik Lubin Piotr Marczuk.

{gallery}galeria/sport/03.04.16_Gornik_Lubin_Zryw_Klebanowice_fotMarzena_Machniak{/gallery}