Górnik Lubin - Czarni Dziewin 3:2 (FOTO)

LUBIN. To było trudne spotkanie, ale Górnik Lubin zdołał wygrać z Czarnymi Dziewin 3:2. Ta wygrana przyda się lubinianom na pewno przed kolejnym niełatwym meczem ze Spartą Parszowice już w najbliższą sobotę.

Dwie bramki przed przerwą na konto lubinian wypracowali Żarczynski w 39 minucie i Tyrcz w 48'. Po przerwie wynik na 3:2 dla gospodarzy podniósł Skowron w 68 minucie. Mecz Górnika Lubin z Czarnymi Dziewin odbył się w ramach 23. kolejki.

- Jest długi weekend. Nie ma jeszcze wszystkich chłopaków. Nie wszyscy pozjeżdżali do Lubina. Jest osłabienie w linii obrony. Brakuje nam podstawowego obrońcy, Łukasza Bednarza, który dyrygował całą formacją. Myślę, że będzie już grał w następnym meczu i wszystko będzie wyglądało troszkę inaczej - mówił podczas spotkania kierownik drużyny Dariusz Marczuk.

Górnik Lubin kolejne spotkanie w ramach rozgrywek klasy A grupy II rozegra ze Spartą Parszowice w najbliższą sobotę o 17.00. Do końca sezonu zostało jeszcze siedem kolejek.{gallery}galeria/sport/03_05_16_gornik_lubin_czarni_dziewin_fot_Marzena_machniak{/gallery}