Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

grafiki na wydarzenie LSSE 06 202411

Oddaj krew - idź na mecz

LUBIN. To będzie już dziewiąta akcja Miedziana Krew zainicjowana przed laty przez kibiców z grupy OCB’03. W Regionalnym  Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w szpitalu przy ulicy Bema w Lubinie już od 23 listopada będzie można oddawać krew .

Oddaj krew - idź na mecz

 

Honorowi dawcy krwi, ale i ci, którzy nigdy nie oddawali tego życiodajnego płynu mogą wesprzeć kibiców w ich przedsięwzięciu. Z roku na rok Miedziana Krew ma coraz więcej zwolenników. Na każdego, kto przyjdzie między 23 a 27 listopada do punktu krwiodawstwa czeka sportowa niespodzianka. - Zachęcamy wszystkich do oddania krwi i podzielenia się tym cennym darem.  To coroczna akcja, która cieszy się dużą popularnością. W tym roku dla osób, które oddadzą krew będą darmowe bilety na barbórkowy mecz Zagłębia Lubin. Dodatkowo prosimy o wspieranie nas w akcji Miedziany Mikołaj, która ma na celu obdarowanie paczkami jak największej ilości dzieci z domów dziecka i szkół specjalnych. Podczas oddawania krwi będzie możliwość przyłączenia się do Miedzianego Mikołaja. W punkcie krwiodawstwa będzie specjalny kosz, do którego można wrzucać słodycze dla wspomnianych ośrodków. Zachęcamy do przyniesienia słodyczy. Więcej szczegółów na temat Miedzianego Mikołaja przekażemy w najbliższych dniach - zapewnia Paweł Kijowski ze Stowarzyszenia Sympatyków Zagłębia Lubin Zagłębie Fanatyków. Punkt krwiodawstwa w Lubinie czeka na honorowych dawców codziennie. Od poniedziałku do czwartku można przyjść w godzinach od 7:30 do 10:45, a w piątek od 7:30 aż do 16:30.

Powiązane wpisy