Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

grafiki na wydarzenie LSSE 06 202411

Zagłębie kontra góralki

LUBIN. W sobotę na własnym parkiecie podopieczne Bożeny Karkut rozegrają mecz 10-tej kolejki PGNiG Superligi Kobiet z Olimpią- Beskid Nowy Sącz. Faworytem tego spotkania są oczywiście lubinianki, które po dziewięciu meczach plasują się na piątej pozycji z dorobkiem dwunastu punktów. Rywalki zaś zajmują dziewiąta lokatę i mają pięć oczek mniej niż „miedziowe”.

Zagłębie kontra góralki

Gospodynie w obecnym sezonie nie straciły punktu na własnym parkiecie, choć zmierzyły się z takim zespołami jak Start Elbląg czy Łączpol Gdańsk. Jeszcze jedno przemawia za tym,że podopieczne Bożeny Karkut powinny wygrać sobotnie spotkanie. Po ostatniej przegranej w Gdyni „pomarańczowe” zaliczyły spadek na piąte miejsce w tabeli, a tym samym zwiększyły stratę punktową do czołówki w tabeli. Aby zmniejszyć ten dystans, punkty po sobotnim meczu muszą zostać w Lubinie.

Metraco Zagłębie Lubin – MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz sobota (14.11) godz. 18.30 hala RCS-u Lubin ul. Odrodzenia

Powiązane wpisy