Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

grafiki na wydarzenie LSSE 06 202411

Gwiazdy szczypiorniaka na lubińskim parkiecie

LUBIN. W sobotę 21 listopada w Lubinie odbędzie się turniej zespołów piłki ręcznej w kategorii Masters. Zawody odbędą się w hali Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie. To wyjątkowa okazja aby przekonać się co jest sensem męskiego szczypiorniaka. Na parkiecie kibice ujrzą mistrzów Polski w tej kategorii wiekowej czyli Zagłębie Lubin  , które wciąż zadziwia grą i nadal prezentuje się lepiej niż ich młodsi koledzy w rozgrywkach Superligi czy słynny "Golanowski Dream Team" czyli drużynę weteranów Górnika Złotoryja z Arturem "Terminatorem" Kuba i Jackiem Gmerkiem na czele.

Gwiazdy szczypiorniaka na lubińskim parkiecie

Na parkiecie „czternastki” zobaczymy zespoły Zagłębia Lubin, a także Pogoń Szczecin, Zgodę Ruda Śląska, Górnik Złotoryja, Handball Świdwin, Lwy Łaziska Górne, Handball Nowogard, Tęczę Kościan i MKS Wieluń. Drużyny wystąpią w trzech kategoriach wiekowych: plus 35 kobiet i mężczyzn oraz plus 45 mężczyzn.

W kategorii plus 35 zobaczymy między innymi drużynę Zagłębia Lubin, która dwukrotnie zdobyła mistrzostwo Polski w kategorii masters i występowała w Mistrzostwach Europy, które odbyły się w Nicei – Zapowiada się ciekawy turniej. Zapraszam wszystkich na halę, emocji i sportowej walki na pewno nie zabraknie – mówi Radosław Fabiszewski, zawodnik Zagłębia Lubin.

Patronat nad turniejem objęli: Prezydent Miasta Lubina Robert Raczyński, Starosta Powiatu Lubińskiego Adam Myrda oraz Wójt Gminy Lubin Tadeusz Kielan.

Program Turnieju
godz: 8:30-10:55 Otwarcie turnieju, mecze eliminacyjne
godz. 11:00 Uroczyste otwarcie turnieju przez Honorowych Patronów
godz: 11:25-18:00 Mecze eliminacyjne

Powiązane wpisy