Rozstrzelany Relax w Oborze (FOTO)

OBORA. Absolutna dominacja z jednej strony i totalne załamanie z drugiej strony - taki był obraz meczu w Oborze o mistrzostwo II grupy A-klasy. Fortuna jest w sezonie 2016/17 konsekwentna do bólu: albo wygrywa - albo przegrywa. W 8 kolejce podopieczni Grzegorza JACHA zdeklasowali WTS Relax Szklary Dolne wygrywając 17:0.

Od początku Fortuna zdominowała grę - wyraźna przewaga zespołu z Obory sprawiła, że przeciwnicy odgryzali się nielicznymi próbami kontrataków.  5:0 w pierwszej połowie dało  Fortunie przekonanie, że meczu już nie przegrają jednak zawodnicy nie spuścili z tonu.  W drugiej połowie Relax całkowicie stracił wiarę w odniesienie jakiegokolwiek sukcesu i mecz przemienił się w trening strzelecki dla piłkarzy Fortuny.

W drugiej połowie bramka padała średnio co 4 minuty. W sumie wynik 17:0 jest wynikiem niecodziennym, nawet jak na tę klasę rozgrywek.

{gallery}galeria/sport/09_10_16_Fortuna_Obora_Relax_Szklary_Dolne_Fot_Dariusz_Szymacha{/gallery}