Szczypiorniści Zagłębia bez punktów

Po serii ligowych zwycięstw podopieczni Pawła Nocha przegrali w wyjazdowym spotkaniu z MMTS-em Kwidzyń. To druga porażka lubinian z gospodarzami dzisiejszego meczu. W pierwszej rundzie rozgrywek Zagłębie Lubin przegrało na swoim terenie z Kwidzynem 22:25.

Szczypiorniści Zagłębia traktowali dzisiejszy mecz, jako rehabilitację za poprzednią porażkę. Wiedzieli dobrze, że rywal wygranej tak łatwo nie odda. - Czeka nas ciężki pojedynek, ale zrobimy wszystko żeby zdobyć dwa punkty – przed meczem powiedział szkoleniowiec Zagłębia Lubin Paweł Noch

Jednak wbrew zapowiedziom „pomarańczowi” punktów nie zdobyli. Po pierwszej połowie goście schodzili na przerwę z dwoma „oczkami” przewagi. Po przerwie gospodarze odrobili straty i przechylili los meczu na swoją korzyść.  Po pełnych emocji spotkaniu MMTS Kwidzyń pokonał na swoim terenie MKS Zagłębie Lubin 24:22