Futsalowy Górnik na dnie

POLKOWICE. W piątek zainaugurowano 2.kolejkę futsalowej ekstraklasy. Tego dnia doszło do pojedynku dwóch ekip, które na inaugurację straciły łącznie 12 bramek. Mowa o LSSS Team Lebork i Górniku Polkowice. Niestety ,wyprawy do Lęborka podopieczni trenerów Grzegorza Nowaka i Marka Dudki nie będa wspominać najlepiej. Polkowice przegrały 2:6 i póki co szorują po dnie tabeli...

Losy spotkanie rozstrzygnęły się w pierwszej połowie. Tragiczne w skutkach rozkojarzenie miało miesce u gości w 20 minucie. W zaledwie 120 sekund Górnik stracił trzy bramki i tym samym pogrzebal szanse na dobry wynik z Lęborka. Świetny mecz rozegrał Davidson Silva, który ustrzelił hat-tricka.

25 września na swoim parkiecie Górnik Polkowice podejmować będzie innego beniaminka ekstraklasy - Legię Warszawa.

LSSS Team Lębork - Górnik Polkowice 6:2 (5:2)

Wyżga (sam.) 4, Monteiro 7, Silva 10, 20, 20, Kolesnik 22 - Wyżga 9', Karpiński 19'