4-ligowiec wyrzucił Górnika z Pucharu Polski

POLKOWICE. 3-ligowy Górnik Polkowice wiosną gra gorzej niż się spodziewano. rekompensatą dla kiepskich wyników  w lidze miał był sukces w Pucharze Polski. Po zdobyciu PP na szczeblu Podokręgu Legnica (z Miedzią II w rzutach karnych wygrali podopieczni Enkeleida Dobi) celem było sięgnięcie po dolnośląski Puchar. Niestety na marzeniach się skończyło. W półfinale dolnośląskiego PP 4-ligowa Barycz Sułów pokonała Górnik Polkowice 3:1.

Losy potyczki rozstrzygnęły się w 1 połowie. prowadzenie dla polkowiczan zdobył w 16 minucie Michał LITWA i to było wszystko na co było stać piłkarzy z Polkowic. Potem dogłosu doszła Barycz i 34-letni Paweł WOJCIECHOWSKI strzelając do przerwy 3 gola dla gospodarzy. 3-ligowcy byli jedynie statystami dla Baryczny... Nawet grając w przewadze jednego zawodnika

Jedno jest pewne: w tym sezonie Górnik Polkowice o europejskie puchary nie powalczy...