LegSad wypunktował Stal (FOTO)

CHOCIANÓW. LegSad Kościelec nie zamierza tracić z pola widzenia ligowego podium. Podopieczni Grzegorza LICHWY po profesorsku udzieli Stali Chocianów lekcji skutecznej gry z kontry wygrywając na trudnym terenie 6:1(3:1). Losy meczu praktycznie rozstrzygnęły się w pierwszej połowie...

LegSad miał prawo obawiać się o losy meczu. Przeciwko Stali nie mogli zagrać m.in. Kacper Chudzik, Kamil Kulik czy Emil Borek a do meczowego protokołu trener Grzegorz Lichwa musiał zostać wpisany jako...zawodnik. Ale apetyty kibiców Stali na sprawienie niespodzianki szybko się skończyły.

Wprawdzie goście po golu Szymona KUNATA objęli prowadzenie ale to był początek krótkich emocji....  Adam TOMASZEWSKI doprowadził do remisu to kibice uwierzyli w możliwość sprawienia sensacji. Radość trwała krótko. Po dwóch klasycznych kontrach, fatalnych kiksach defensywy Kamil JANOŚ i Maciej TULIK wyprowadzili gości na pewne prowadzenie.

Stalówce w grze zabrakło konsekwencji chociażby tej zaprezentowanej z zupełnie dobrego meczu przeciwko Chojnowiance przed tygodniem.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie i przez moment zanosiło się na...egzekucję gospodarzy. LegSad pewnie wygrał i nadal liczy się w grę o miejsce premiowane barażem o 4 ligę...

Stal Chocianów - LegSad Kościelec 1:6 (1:3)