Zwycięski rollercoaster Górnika. Passa Polkowic trwa!

POLKOWICE. W kolejnym meczu o mistrzostwo 3 ligi piłkarze Górnika Polkowice w Gorzowie pokonali Stilon 4:3( 1:1). Gorzowianie przegrali pierwszy raz od... dwóch miesięcy. Z kolei Górnik Enkeleida DOBI imponuje passą. 7. z rzędu mecz bez porażki musi każdemu polkowiczanowi imponować. A już w sobotę dolnośląskie derby i starcie Górnika  z Karkonoszami Jelenia Góra

To był prawdziwy piłkarski rollercoaster...  Festiwal strzelecki otworzył w 18 minucie Nikodem Matuszewski, najbardziej doświadczony z siedmiu młodzieżowców w pierwszej jedenastce gorzowian. W 24 minucie Górnik Polkowic wyrównał za sprawą celnego uderzenia  Szymona Drewniaka .

W 48 minucie na prowadzenie przywrócił Stilon kolejny z juniorów, Piotr Gibert. Kolejnego dola gospodarze zdobyli w 63 do siatki . Jakub Kaczor, strzelił do własnej i było 2:2.

W 68 minucie prowadzenie dał Górnikowi Mariusz Szuszkiewicz .   Niespełna 3 minuty Stilon doprowadził do remisy a kibice byli świadkam kuriozalnego gola samobójczego. Obrońca polkowiczan Jarosław Ratajczak tak niefortunnie wycofał pilkę wycofał piłkę do bramkarza a ten po prostu do niej nie zdążył.

Zwycięską bramkę dla gości zdobył w 87 minucie Kacper Adamczyk.

Dodajmy, że gospodarze rozpoczęli mecz z 7 młodzieżowcami w składzie chcąc zapewnić sobie triumf w PRO JUNIOR inaksując premię w wysokości 400 tysięcy złotych

Stilon Gorzów - Górnik Polkowice 3:4 (1:1)

Bramki: Matuszewski 18, Gibert 48, Niezgoda (sam.) 71 – Drewniak 23, Szuszkiewicz 63, sam 69 , Adamczyk 87

Górnik Polkowice: Niezgoda – Bogacz, Poczwardowski, Ratajczak, Fryzowicz, Ryś (74 Łazarz) , Drewniak, Baranowski (57 Bilokin), Bancewicz (85 Bajerski), Litwa (74 Adamczyk), Szuszkiewicz (85 Magdziak)