Dopóki starczyło sił Albatrosowi (FOTO)

JAŚKOWICE. Walczący zaciekle o awans do klasy okręgowej Ikar Miłogostowice wygrał w sobotnie popołudnie w Jaśkowicach z Albatrosem 5:0(1:0). Bohaterem spotkania był jednak golkiper gospodarzy Michał Taczyński, który obronił dwa rzuty karne.

Albatros stawiał zaciekły opór Ikarowi a w pierwszym kwadransie to gospodarze bliżsi byli zdobycia gola. Goście objęli prowadzenie w 20 minucie i od tego momentu była tio gra do jednej bramki. Michał Taczyński dokonywał cudów w bramce.

Po przerwie po dwóch kontuzjach gospodarze musieli grać w dziesięciu w końcowych minutach po prostu"padli". O tym czy Ikar awansuje z drugiego miejsca w tabeli najpewniej zadecyduje mecz z KS Legnickie Pole w ostatniej kolejce "Serie A".

W sobotę awans przypięczętowała Sparta Rudna. Niecodziennie bo grają z młodzieżą z Rudnej mecz towarzyski. Wszystko przez o iż z przyjazdu do Rudnej zrezygnowała Mewa Kunice...

{gallery}galeria/sport/03-06-17-albatros-jaskowice-ikar-milogostowice-fot-mariusz-kwapis{/gallery}