Iskra zdobyła Prochowice (FOTO)

PROCHOWICE. Piłkarze Iskry Księginice nie zwalniają ligowego tempa. Podopieczni Piotra STAŃKO wygrali 4.ligowy pojedynek a dodając trzy remisy mamy 15 punktów dających prawo zasiadania na ligowym podium. Iskra pokonała Prochowiczanka 1:0 a gola na wagę zwycięstwa zdobył Patryk PILICHOWSKI.

Iskra zwłaszcza w pierwszej połowie mocno momentami cierpiała. Prochowiczanka grała z rozmachem a zawodnicy gości mieli wielki problem z utrzymaniem się przy piłce czy dokładną wymianą 3-4 celnych podań. Gospodarze może mieli jakieś miażdżącej przewagi ale w bramce gości Kamil SZAWARYN miał co robić broniąc uderzenia A.Wójcika, Biłokina czy  Borysevicia.

Ale Iskra przetrwała ciężkie momenty i w końcówce pierwszej połowy dwukrotnie sprawdzi czujność defensywy gospodarzy i bramkarza Czarneckiego.

W drugiej połowie goście zmienili taktykę i bronie przesunęli bardzo wysoko wytracając gospodarzom atut w postaci "rozkołysania" ataku flankami. I ze strefy środkowej starali się o zdobycie gola . Co w rezultacie przyniosło pomyślny efekt.

Iskra na podium to wybitnie pozytywny przejaw nowego sezonu w 4 lidze i rezultat całkowicie zasłużony. Z kolei Prochowiczanka mimo problemów kadrowych gra zdecydowanie lepiej niż zajmuje miejsce w tabeli...

Prochowiczanka - Iskra Księginice 0:1 (0:0)