Błękitna kanonada (FOTO)

KOSKOWICE. W okresie letnich przygotowań do nowego sezonu imponują piłkarze Błękitnych Kościelec. Podopieczni Jarosława Małysy letnie przygotowania rozpoczęli od pokonania Fenixa Pielgrzymka 5:3, potem Huraganu Nowa Wieś Złotoryjska 9:3. Ostatni weekend lipca Błękitni Kościelec najpierw poświęcili na sukces w Pucharze Wójta gminy Krotoszyce. A w niedzielne popołudnie urządzili sobie kanonadę w Koskowicach.

Kościelec co prawda pierwszy stracił gola, ale na przerwę obie drużyny schodziły w remisowym nastroju (1:1). Po przerwie na boisku rządził już wyłącznie Kościelec wygrywając 8:3. 3 gole zdobył M. Huk, dwie Ł. Bzowy a po jednym trafieniu zanotowali Malicki, Podolski i Antosiak. Czyżby Błękitni z Kościelca chcą być czarnym koniem rozgrywek w A-klasie?

{gallery}galeria/sport/31-07-16-Blekitni-Koskowice-Blekitni Koscielec-fot-ewa-jakubowska{/gallery}