5 medali złotoryjskich tenisistów

ZŁOTORYJA.  Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe było gospodarzem Mistrzostw Dolnego Śląska młodzików zorganizowanych na kortach przy ul. M.Konopnickiej. Blisko 40 uczestników w kategorii dziewcząt i chłopców walczyło o tytuł mistrza województwa w grze pojedynczej i podwójnej. Tenisiści ZTT wywalczyli 5 medali .

Po medale sięgnęli:

złoto - Bartłomiej Roś w parze z Marcelem Dzieło (Szczawno Zdrój) ,
brąz - Ewa Czapulak : pokonując Martynę Śrutwę z TOP TENIS Lubin 7/5 6/1, Zuzannę Żygadło Szczawno Zdrój 6/1 6/1, o finał przegrała z Amelią Kopel nr 1 z KKT Wrocław 3/6 0/6,
brąz - Mateusz Błaszczyk w parze z Wiktorem Hajdukiem obaj ZTT
brąz - Ewa Czapulak w parze z Jowaną Kołowrotkiewicz AZS AWF Wrocław,
Indywidualnie B.Roś był 5, M.Błaszczyk i Wiktor Hajduk na 9 m.
Wśród dziewcząt złoto dla Amelii Kopel a srebgo dla Weroniki Szałek obie KKT Wrocław,
mistrzem Dolnego Śląska młodzików został Piotr Siekanowicz KKT W-w, wicemistrzem Kacper Szymkowiak AZS AWF W-w, brązowe medale dla zawodników KKT W-w M.Osomański i B.Sopoliński.
Wszyscy finaliści otrzymali puchary medale oraz dyplomy. Dyrektorami turnieju byli Marcin Gagatek i Mariusz Czernatowicz  a sędzia - Jacek Kuczyński.