Unia z medalem i miejscami punktowanymi

PIELGRZYMKA. Podczas rozgrywanych w miniony weekend XXVIII Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w łucznictwie GLKS Unię Pielgrzymka reprezentowało 8 zawodników, tj. drużyna kobieca i męska. Osiągnięte wyniki potwierdziły przynależność Unii do krajowej czołówki w łucznictwie...

Najlepiej w rundzie klasyfikacyjnej wśród chłopców wystrzelał Miłosz Chojecki, który zajął 4 miejsce i jako jedyny zakwalifikował się do niedzielnej rundy eliminacyjnej. W kategorii dziewcząt wysokie 14 w rundzie kwalifikacyjnej zajęła Małgorzata Kędzierska, która podobnie jak Miłosz była jedyna reprezentantka Unii w niedzielnych rozgrywkach.
Podczas rundy eliminacyjnej rozstawiona na miejscu 14 Małgorzata w drodze do półfinału pokonywała wiele rywalek, uległa jedynie koleżance z KS Obuwnik Prudnik i ostatecznie zajęła 3 miejsce i zdobyła brązowy medal. Miłosz w swoich pojedynkach został pokonany po zaciętej walce na poziomie 1/4 i zajął ostatecznie 6 lokatę.

Drużyna dziewcząt w składzie: Małgorzata Kędzierska, Anita Majchrzak, Sylwia Ozga i Patrycja Dudek po zaciętym pojedynku ostatecznie uległy koleżanką z Jar Kielnarowa i zajęły 9 miejsce. Drużyna męską w składzie: Miłosz Chojecki, Jakub Filipowicz, Grzegorz Kręcichwost i Dawid Iwan również musiała uznać wyższość przeciwników, zajmując ostatecznie 9 miejsce.
W rozgrywkach par mieszanych Miłosz i Gosia podzielili los drużyn, kończąc zawody na 9 miejscu.