Węglarz zdobywcą pierwszego gola w okręgówce

31-letni Konrad WĘGLARZ, napastnik Sparty Grębocice jest autorem pierwszego gola w rozgrywkach ligowych w roku 2016. Wychowanek Chrobrego Głogów, zdobył gola dla Sparty Grębocice w 21 minucie pojedynku z Górnikiem Złotoryja mimo rozpaczliwej interwencji Łuniewskiego. To spotkanie inauguruje rundę wiosenną w legnickiej klasie okręgowej. Odbywa się na sztucznym boisku w Legnicy.

- Ładna akcja, gol chyba też niczego sobie, ale najważniejsze , że mamy bramkę bo to pomoże nam w graniu w drugiej części meczu - powiedział Konrad Węglarz schodząc na przerwę. Do przerwy lider okręgówki prowadzi z Górnikiem Złotoryja 1:0.

Co ciekawe Węglarz ma patent na strzelanie goli Górnikowi, bo jesienią dwukrotnie pokonał golkipera Górnika w meczu, w którym Sparta wygrała 2:1 rozpoczynając marsz ku 4 lidze.

Niebawem po zakończeniu meczu fotogaleria z tego pojedynku.