Harmonogram Tęczy Cup

ZŁOTORYJA. Po  ogłoszeniu terminarza rozgrywek w turniejach żaków i orlików, znamy już cały harmonogram III edycji turnieju Tęcza Cup. Zanim parkietem zawładną oldboje oraz seniorzy, kibice będą mieli okazję oglądać piłkarski narybek, bowiem w ramach Halowej Ligi Turniejowej, Wilkowianka Wilków zorganizowała zmagania w kategoriach U-9 i U-11. Niestety, w pierwszej grupie wystąpią tylko trzy zespoły, ponieważ w Złotoryi nie zamelduje się anonsowana wstępnie Tęcza Kwietno. Wśród żaków powalczą więc ekipy Górnika Złotoryja, Wilkowianki Wilków oraz JTS-u Jawor, natomiast w kategorii orlików zobaczymy Górnika, Wilkowiankę, dwa zespoły JTS-u oraz występujący gościnnie LZS Nowy Kościół.
Jako pierwsi na parkiecie zameldują się młodsi zawodnicy, do dziewiątego roku życia. W tej kategorii miały grać cztery zespoły, jednak absencja Tęczy Kwietno sprawiła, że rywalizować będą tylko trzy drużyny.

Organizatorzy wyszli z tej sytuacji obronną ręką i mecze w tej kategorii wiekowej będą trwać 20 minut (2x10), natomiast ich starsi koledzy, którzy rozegrają po cztery pojedynki, w każdym spotkaniu rywalizować będą po 12 minut.