Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

grafiki na wydarzenie LSSE 06 202411

Pękają setki na boiskach niższych lig...

ZAGRODNO. Damian GRZESZCZYK strzelając gola na 3:0 sprawił, że A-klasowy Orzeł Zagrodno przekroczył magiczną liczbę 100 strzelonych goli w sezonie 2023/24. Orzeł wygrał a właściwie rozbił Odrę Malczyce 8:0 i wciąż się liczy w grze o awans do klasy okręgowej.

Pękają setki na boiskach niższych lig...

Orzeł Zagrodno to kolejny klub, któremu strzeliła "100-tka"na liczniku zdobytych goli. Rekordzistą jest lider grupy 1  A-klasy Korona Czernina, która z dorobkiem 187 strzelonych goli przekroczy lada moment 200 zdobytych bramek. W ogóle ta grupa 1 obfituje w gole. W tej 100-tki przekroczyły także takie klubu jak: Odra Chobienia, Sparta Przedmoście i Zryw Kotla.

W grupie, w której gra i strzela Zagrodno pierwszym kubem, któremu strzeliła setka był KS Męcinka. W B-klasie liczbę 100 zdobytych goli przekroczyły: Arka Trzebnice, Orkan Szczedrzykowice, KS Kłopotów i oczywiście Chojnowianka II Chojnów.

I jak tu nie kochać piłkarskich niższych lig?

Powiązane wpisy