Tenisowa Gwiazdka

ZŁOTORYJA. W hali Tęcza Złotoryjskie Towarzystwo Tenisowe zorganizowało Gwiazdkowy Turniej o Puchar Sklepu Sportowego META. Blisko 40 dzieci rywalizowało w 5 kategoriach rekomendowanych przez ITF (międzynarodową federację tenisową). Na turnieju nie zabrakło Św. Mikołaja, nieoficjalnego patrona turnieju...

Grupę niebieską wygrał Michał Majewski, 2m Marta Zielińska, 3m Maja Kurasz, a pozostałe miejsca zajęli: Julia Mileszko, Bartłomiej Kruszczyński, Daria Hanusiewicz, Maria Czernatowicz i Mateusz Gagatek.

Grupę czerwoną wygrała Hanna Cibor, 2m Karolina Korzystko, 3m Hanna Kruszczyńska, 4m Daria Łukasiewicz, 5m Gabriela Borysiewicz, 6m Michalina Wojtylak, 7m Nina Oleryk, 8m Viktoria Stępak i 9m Hanna Tomiak.

Grupa pomarańczowa; 1m Eryk Rygielski, 2m Julia Fajkisz, 3m Karolina Czernatowicz, 4m Hubert Jażdżyk, dalsze miejsca ; Kinga Kuba, Blanka Urbańska, Julia Kowalczyk, Małgorzata Skoczypiec, Maja Masek, Oskar Siemieniec i Maria Kosciuk.

Grupa zielona ; 1m Natalia Gagatek, 2m Hanna Maciejak, 3m Aleksandra Siudak i 4m Anna Roś. W kategorii open wśród dziewcząt wygrała Julia Stolarczyk z Anną Więdłochą, a wśród chłopców 1m Jakub Siwak , 2m Wiktor Mularczyk, 3m Mateusz Dudek, 4m Bartłomiej Palac, 5m Wiktor Zieliński i 6m Marcel Górecki.

Każdy z uczestników otrzymał okolicznościowy dyplom, mikołajową paczkę słodyczy (w role Św.Mikołajów wcieli się : Piotr Stryczek i Sławomir Majewski), ozdoby choinkowe firmy Vitbis, medale, a 4 najlepsi puchary sklepu META, wręczane na uroczystym zakończeniu przez prezesa ZTT Jarosława Rosia, wiceprezesa Marcina Gagatka oraz sędziów i organizatorów tenisowego święta trenerów ZTT Mariusza Czernatowicza, Witolda Kuczyńskiego i Jacka Kuczyńskiego.