Szwajcaria niestraszna Polakom. Fani uradowani (FOTO)

LEGNICA. Po raz kolejny mnóstwo osób zdecydowało się na wspólne oglądanie meczu Polaków w hotelu Qubus. Tym razem na przeciw biało-czerwonych stanęła reprezentacja Szwajcarii.

To był bardzo nerwowy, stresujący pojedynek dla kibiców naszej kadry. O ile po pierwszej połowie fani mogli cieszyć się z prowadzenia Polaków 1:0 (gol Jakuba Błaszczykowskiego) i dobrej gry, o tyle druga część spotkania spowodowała wielką nerwowość i niestety gola dla Szwajcarów. Potrzebna była dogrywka, która nie przyniosła zwycięzcy potyczki i w końcu doszło do rzutów karnych.

Ściskane kciuki, śpiewy radości i jęki zawodu. To wszystko było widać i słychać, gdy oglądało się fanów biało-czerwonych. Na szczęście Polacy ani razu nie spudłowali z jedenastki, a jeden ze Szwajcarów uderzył obok bramki i to podopieczni Adama Nawałki cieszyli się z awansu do ćwierćfinału Mistrzostw Europy. W nim, już w czwartek, zagrają ze zwycięzcą pary Chorwacja-Portugalia.

{gallery}galeria/wydarzenia/25-06-16-szwajcaria-polska-w-qubusie-fot-mj{/gallery}