Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Gminny Zakład Komunalny oferuje pracę

LEGNICKIE POLE.  GMINNY ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ LEGNICKIE POLE sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. wodociągów i kanalizacji
- umowa o pracę
- pełny etat
- specjalista
- praca stacjonarna
- praca od zaraz
wakaty: 2

Zakres obowiązków:
1) Opracowywanie warunków technicznych dostaw wody i odbioru ścieków.
2) Uzgadnianie dokumentacji technicznej wg zgodności z wydanymi przez Spółkę warunkami.
3) Przygotowywanie protokołów odbioru nowych przyłączy oraz/lub sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.
4) Zlecanie badań jakości wody zgodnie z opracowanym harmonogramem badań.
5) Zlecanie badań jakości ścieku z gminnej oczyszczalni ścieków zgodnie z obowiązującym pozwoleniem wodnoprawnym.
6) Prowadzenie spraw związanych z unieszkodliwianiem odpadów wytwarzanych na gminnej oczyszczalni ścieków.
7) Utrzymywanie niezbędnego kontaktu z firmą prowadzącą doradztwo oraz sprawozdawczość w sprawach związanych z ochroną środowiska.
8) Sporządzanie rocznych sprawozdań statystycznych w zakresie gospodarki wodno-ściekowej.
9) Sporządzanie kwartalnych sprawozdań w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych.
10) Prowadzenie spraw związanych z przeglądami technicznymi obiektów i urządzeń związanych z gospodarką wodociągową i kanalizacyjną.
11) Nadzór nad prawidłową pracą gminnej oczyszczalni zgodnie z procesem technologicznym.
12) Tworzenie map sieci wodociągowo-kanalizacyjnych wraz z urządzeniami oraz przyłączami w programie GIS.
13) Prowadzenie spraw związanych z gospodarką wodomierzową.
Wymagania:
1) Preferowane wykształcenie wyższe (branżowe),
2) Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
3) Wiedza z zakresu gospodarki wodno-ściekowej,
4) Praktyczna znajomość obsługi pakietu Office,
5) Komunikatywność,
6) Umiejętność pracy pod presją czasu,
7) Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
8) Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
9) Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
1) stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
2) przyjazną atmosferę w pracy,
3) ubezpieczenie grupowe.
Zaznaczamy, iż będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Legnickie Pole Sp. z o.o. z siedzibą w Legnickim Polu, ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 7, 59-241 Legnickie Pole. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Powiązane wpisy