Bolków, Chocianów, Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jawor, Krotoszyce, Kunice, Legnica, Legnickie Pole, Lubin, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Polkowice, Prochowice, Przemków, Radwanice, Rudna, Ruja, Ścinawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja

Burmistrz: Definitywnie odchodzę z lokalnej polityki

ZŁOTORYJA. Zamykam ważny rozdział swojego życia, który w moim przekonaniu był czasem dobrze wykorzystanym w pełnieniu służby w samorządzie – pisze Robert Pawłowski w oświadczeniu, które dziś późnym popołudniem zostało opublikowane na jego profilu urzędowym na Facebooku. Przypomnijmy, że po dwóch kadencjach w roli burmistrza Złotoryi Robert PAWŁOWSKI  zdecydował, że nie będzie ubiegał się o reelekcję...

Burmistrz: Definitywnie odchodzę z lokalnej polityki

Burmistrz, którego kadencja upływa 30 kwietnia, w krótkim oświadczeniu dziękuje za zaufanie, którym obdarzyli go w ostatnich latach mieszkańcy Złotoryi, a także zapowiada, co będzie robił, gdy zakończy swoją misję w ratuszu.

„Dziś moją przyszłość wiążę z powrotem do działalności gospodarczej. Oznacza to zmianę, której konsekwencją jest odejście od lokalnej polityki. Definitywnie” – czytamy.

Pawłowski odnosi się też do komentarzy wiążących go ze złotoryjskim magistratem po zakończeniu kadencji.

„Nie zamierzam zatem w najmniejszym stopniu ingerować w działanie władz samorządowych. Jestem przekonany, że nasze Miasto jest doskonale przygotowane do tego, żeby dalej się rozwijać, a my, mieszkańcy, zdecydujemy niebawem, przez kogo będzie zarządzane” – podkreśla w oświadczeniu.

„Życzę Złotoryi sukcesów, bo jest ona od zawsze i nadal będzie w moim sercu” – dodaje na zakończenie.

Pełna treść OŚWIADCZENIA

Szanowni Państwo,
Za mną 9 lat pracy na rzecz naszego Miasta. Zamykam ważny rozdział swojego życia, który w moim przekonaniu, był czasem dobrze wykorzystanym w pełnieniu służby w samorządzie. Dotrzymałem słowa danego moim wyborcom. A dziś chcę podziękować, że przez ostatnie lata obdarzyli mnie Państwo tak dużym zaufaniem.
Zapewne Państwo wiedzą, że przez pierwsze ćwierć wieku mojej kariery zawodowej pracowałem na własny rachunek, w swojej firmie. I dziś moją przyszłość wiąże z powrotem do działalności gospodarczej. Oznacza to zmianę, której konsekwencją jest odejście od lokalnej polityki. Definitywnie.
Nie zamierzam zatem w najmniejszym stopniu ingerować w działanie władz samorządowych. Jestem przekonany, że nasze Miasto jest doskonale przygotowane do tego, żeby dalej się rozwijać, a my - mieszkańcy zdecydujemy niebawem przez kogo będzie zarządzane.
Mój głos ma Paweł Kulig, który pokazał, że ma pomysł na rozwój Złotoryi z poparciem i wsparciem lokalnej społeczności. Przekonał nas, że jest to głos zwykłego mieszkańca Złotoryi, który chciałby żyć w dobrze zarządzanym i rozwijającym się mieście.
Życzę Złotoryi sukcesów, bo jest ona od zawsze i nadal będzie w moim sercu.
Z poważaniem,
Robert Pawłowski

Powiązane wpisy