Beniaminek z Lipy już wiceliderem

LIPA. W zaległym meczu 2 kolejki A-klasy (gr. 3) LZS Lipa pokonała Skore Jadwisin 3:1 (2:1) i po tej wygranej beniaminek A-klasy awansował na fotel wicelidera. W grupie prowadzi spadkowicz z klasy okręgowej Przyszłość Prusice 6 pkt i bramki 8-1 a LZS Lipca ma punktów 6 i bramki 7-4. Na trzecim miejscu jest kolejny beniaminek - Płomień Michów z czterema punktami.

Czwarta bramkę w sezonie po hattricku w meczu z Bazaltem - zdobył Robert Cichoń i była to 17 minuta meczu. Goście próbowali przejąć inicjatywę na boisku i w 25 minucie doprowadzili do remisu. Ale dobrze dzisiaj dysponowani podopieczni Kazimierza Stańczaka atakowali i w 39 minucie gola z rzutu wolnego zdobył Adriann Murzyn. Wynik meczu ustalił w doliczonym czasie gry Kleszcz.