Pierwszy ligowy remis (FOTO)

RADWANICE. W meczu o mistrzostwo legnickiej klasy okręgowej Płomień Radwanice zremisował z Kuźnia Jawor 1:1 (0:1). Prowadzenie dla gości zdobył Emilian Borek w 36 minucie po akcji Pieca. A w 62 minucie do wyrównania doprowadził niezawodny na ligowych boiskach Karol Kwiecień. Mecz toczony w strugach ulewnego deszczu był  zupełnie przyzwoitym widowiskiem. Chociaż wszystko co się działo przez 90 minut musiało znaleźć się w cieniu... ławek rezerwowych. Tam w roli szkoleniowców zasiedli: Zbigniew Czajkowski i Piotr Przerywacz. Czyli kawał ekstraklasowej historii, w których na boisku PIŁKARZ był PIŁKARZEM. Łącznie na liczniku 330 meczów na poziomie ekstraklasy i 19 zdobytych goli. Mają młodzi od kogo się uczyć...

Mecz zwłaszcza w pierwszej połowie toczył się pod dyktando gości. W przekroju całego meczu oba zespoły miały okazje do zdobycia bramek. Stało się inaczej stąd pierwszy w historii ligowych pojedynków pomiędzy tymi zespołami remis...

Płomień Radwanice - Kuźnia Jawor 1:1 (0:1)

Kwiecień - E.Borek

PŁOMIEŃ: Brzeziński - Kasprzak, Łuniewski, A.Nazar, Rząd - P.Nazar, Ałdaś,  Nyczka, Kasprzak, Hrynowiecki( 60 min. Józków) - Kwiecień,

KUŹNIA: K. Derechowski - P. Wiśniewski, R. Kruczek, K. Dunaj, S. Dworakowski, S. Suchecki( 62 min. D. Duda) R. Majka, E.Borek, P. Piec, K. Janoś( 56 min. M.Szałach) - M. Bagiński.

{gallery}galeria/sport/01-09-18-plomien-radwanice-kuznia-jawor-fot-zbigniew-jakubowski{/gallery}