Renifery Rudolfa z pucharem burmistrza (FOTO)

JAWOR. Klub Sportowy Olimpia Jawor już kolejny raz zorganizował sylwestrowy turniej piłki siatkowej o Puchar Burmistrza Jawora. Turniej wygrały Renifery Rudolfa pokonując w wielkim finale 3:0 Najlepszych Rodziców na Świecie.

W składzie zwycięzców wystąpiły utalentowane, młode i piękne „Olimpijki”. Młodość wzięła więc górę nad doświadczeniem.

Trzecie miejsce zajęła drużyna Burmistrza i przyjaciół pokonując w walce o brąz 2:1 Stowarzyszenie „Damy Radę”. 5 miejsce w turnieju zajęli Aktywni Samorządowcy wygrywając 2:0 z drużyną SILOAH.

{gallery}galeria/sport/30-12-18-turniej-siatkowski-o-puchar-burmistrza-fot-jj{/gallery}