Szlagier dla Olimpii

JAWOR. Wielkie emocje na siatkarskim parkiecie. Olimpia Jawor po dramatycznym meczu pokonała lidera 2 ligi PLKS Pszczyna 3:2. Siatkarką meczu została jaworzanka Aleksandra Deptuch. Wygrana umacnia Olimpię w czołowej czwórce sezonu zasadniczego co było celem minimum.

Jaworzanki fatalnie weszły w szlagierowy mecz 18 kolejki drugiej ligi. Pierwszy set przegrany 14:25 nie wymaga komentarza. Przebudzenie nastąpiło w drugim secie, ale nie na tyle owo przebudzenie  było mocne by wygrać seta.

I stare siatkarskie powiedzenie mówi,że skoro nie wygrywa się 3:0 to ...przegrywa się 2:3 i boleśnie przekonały się o tym zawodniczki z Pszczyny. To były koncertowe trzy sety jaworzanek,,które po 2 godzinach i 40 minutach dopisały sobie kolejną wygraną w lidze.

KS Olimpia Jawor-PLKS Pszczyna 3:2 (14:25, 23:25, 25:16, 25:20, 15:7)

Olimpia: Grubasz, Szczutkowska, Świętoń, Deptuch, Piszcz, Paluszkiewicz, Kwolek (L) oraz Mirosławska, Gajczyk, Dębicka, Knop; trener Radosław Pokrywa

PLKS: Dyc-Bażanowska, Gębal, Gnyś, Rodak, Śmietana, Szumera, Przebinda (L) oraz Hajska (L), Kaszuba, Krzempek, Puczok, Jakubiec; trener Paweł Wrzeszcz