JTS nie zwalnia tempa (FOTO)

JAWOR. W legnickiej Klasie B grupie V JTS Jawor po trzech rozegranych meczach, ramach w rundy wiosennej, ma na koncie komplet punktów. Jaworzanie dwa tygodnie temu pokonali Zryw Chełm, tydzień temu Orła Pichorowice, a w tą niedzielę uporali się, przed własną publicznością, z rezerwami Wilkowianki Wilków, triumfując 4:2. Podobnym osiągnięciem może pochwalić się jeszcze liderujący ROS-BRUK Damianowo z tą różnicą, że zdążył on już pauzować w 2024 roku.

JTS w 34 minucie prowadził już 2:0 po golach Dawida Klepuszewskiego i Krystiana Perełki. Przy tym stanie jak i 3:1 wilkowianie dwukrotnie strzelali gole kontaktowe, ale wyrównać nie potrafili. Zwycięstwo gospodarzy zostało przypieczętowane w doliczonym czasie gry drugiej połowy, kiedy to rzut karny wykorzystał Sebastian Chlebicki.

Klasa B:

JTS Jawor – Wilkowianka II Wilków 4:2 (2:1)
Bramki: Krystian Perełka 25’, Dawid Klepszuewski 34’, 56’, Sebastian Chlebicki 90’-k. – Bartłomiej Bielak 36’, Dawid Pieterek 88’