Odra płynie do 4 ligi (FOTO)

MĘCINKA. Odra nie rezygnuje z pościgu za liderem legnickiej klasy okręgowej. Mimo fatalnego początku w Męcince podopieczni Tomasza GRZEGORZEWSKIEGO nie tylko odrobili straty ale i zapewnili sobie wygraną 3:2. Odrze wygrana pozwoliła umocnić się na fotelu wicelidera okręgówki. Gospodarze w tym meczu nie dość , że musieli radzić sobie bez trenera Adama Gabrysia(karnie na trybunach) to jeszcze od koniec meczu czerwona kartkę ujrzał Marek Popardowski.

Odra bez kilku podstawowych zawodników ale i tak w mocnym składzie jak to się popularnie mówi - "nie dojechała na mecz do Męcinki". Słabi sędziowie plus nie najlepsze boisko i przyzwoita gra gospodarzy zaowocowało o wszystko dwoma golami gospodarzy.

Zaraz po przerwie goście sumiennie zabrali sie do odrabiania strat. Dwa gole Cichuty, trafienie Barylaka i trzy punkty powędrowały do Ścinawy..

Tomasz GRZEGORZEWSKI, trener Odry: - Ta pierwsza połowa nie była najlepsza w naszym wykonaniu. Przegrywaliśmy pojedynki fizycznością z rywalami, w  obronie gubiliśmy ustawienie, mieliśmy dużo strat własnych. Pół żartem pół serio mogę tłumaczyć , że Odra nie lubi grać tak wcześnie zwłaszcza w niedzielę. A na serio to chyba brakowało drużynie rytmu meczowego bo mieliśmy długą przerwę od ostatniego meczu ligowego.. W przerwie na poważnie sobie porozmawialiśmy w  szatni i po ciężkim boju wygraliśmy. Jesteśmy wiceliderem, nie chcemy na tym poprzestać i powtarzam: Odrę interesuje awans do 4 ligi !

KS Męcinka - Odra Ścinawa 2:3 ( 2:0)